اخبار کرمان

پیشکسوتان فوتبال استان کرمان تجلیل شدند

یین تکریم و نکوداشت پیشکسوتان فوتبال استان کرمان با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و مسئولان استان کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آیین تکریم و نکوداشت پیشکسوتان فوتبال استان کرمان عصر امروز با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، شهباز حسن‌پور منتخب مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، امیر حسن‌زاده معاون هماهنگی اموراقتصادی استاندار کرمان، میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و مهدی جهانشاهی رئیس هیئت فوتبال استان برگزار شد.

میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی و زائران شهیدش اظهار داشت: امروز اگر استان کرمان شرایط مناسبی در حوزه فوتبال دارد، مرهون زحمات پیشکسوتان و گذشتگان است و ما امانت‌دار آنها هستیم.

وی با بیان اینکه ورزش بدون اخلاق و حفظ ارزش‌های اسلامی هیچ ارزشی ندارد و نسل جوان ما باید به این ارزش‌ها پایبند باشد، گفت: امروز کرمان قطب فوتبالی کشور است و چند تیم فوتبال در لیگ‌های مختلف کشور دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان از ابتدای امسال دستاوردهای خوبی در حوزه ورزش داشته است و سه عنوان قهرمانی لیگ برتر را هم داشتیم، افزود: بیش از ۵۰ تیم در رقابت‌های لیگ برتر کشور داریم و کرمان به‌عنوان یک قطب قوی ورزش کشورمحسوب می‌شود.

در این آیین شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان کرمان سرمایه انسانی بزرگی دارد و در تمام حوزه‌ها افتخارآفرین است، اظهار داشت: مجموعه معدنی استان کرمان باید پای کار بیاید و به مسئولیت‌های اجتماعی خود پایبند باشد.

وی با اشاره به اینکه مجموعه ورزشی مس ساخته شده و آماده بهره‌برداری است، گفت: ورزشگاه کرمان یک ورزشگاه بسیار خوب و استاندارد است که می‌تواند برای میزبانی از مسابقات بین‌المللی فوتبال مورد استفاده قرار بگیرد.

امیر حسن‌زاده معاون هماهنگی اموراقتصادی استاندار کرمان نیز در این آیین با بیان اینکه ورزش فوتبال نشاط اجتماعی جامعه را به دنبال دارد و در اقتصاد استان نیز موثر است، اظهار داشت: استعدادیابی بسیار مهم است و دنبال این هستیم که باشگاه‌های ورزشی به این نکته توجه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه کرمان آمادگی برگزاری مسابقات بین‌المللی فوتبال و جلسات فدراسیون فوتبال را دارد، گفت: مسئولان استان کرمان از ورزش حمایت می‌کنند و در این زمینه تردیدی نیست.

مهدی جهانشاهی رئیس هیئت فوتبال استان کرمان نیز در این آیین با بیان اینکه امروز کرمان در فوتبال کشور رتبه خاصی به‌دست آورده است که مرهون زحمات پیشکسوتان و گذشتگان است، اظهار داشت: فوتبال استان کرمان در جایگاه خوبی در سطح کشور قرار دارد.

جهانشاهی بیان کرد: این مراسم قرار بود در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم در کرمان برگزار شود که حادثه تلخ انفجار تروریستی به وقوع پیوست و تعداد زیادی از هموطنان در این حادثه به شهادت رسیدند و همه را داغدار خود کردند که از همین جا به روحشان درود می‌فرستیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا