اخبار کرمان

چرا برخی مدیران در ستاد جمعیت استان کرمان شرکت نمی‌کنند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: تمام جلسات ستاد جمعیت استان کرمان با حضور استاندار تشکیل شده است اما برخی مدیران شرکت نمی‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مریم‌السادات طباطبایی صبح امروز در ستاد جمعیت استان کرمان که با حضور استاندار کرمان در سالن پیامبر اعظم(ص) برگزار شد با تقدیر از حضور گسترده مردم در انتخابات 11 اسفند و تشکر از عوامل اجرایی انتخابات، اظهار داشت: دشمن دوباره سیلی محکمی از مردم ایران خورد و در این جنگ تبلیغاتی که راه انداخته بودند، شکست خوردند.

وی با اشاره به اینکه در ایام پایانی ماه شعبان قرار داریم و از خدا می‌خواهیم این ایام را سراسر خیر و شادی برای مردم ما قرار دهد، گفت: تمام جلسات ستاد جمعیت استان کرمان با حضور استاندار تشکیل شده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با بیان اینکه بالغ بر ۷۰۰ فقره تسهیلات درمان ناباروری بین زوجین در استان کرمان توزیع شده است، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر جوانی جمعیت و افزایش جمعیت تاکید دارند و این موضع را یک موضوع حیاتی برای کشور عنوان می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد ایران برای فعالیت‌های خود جمعیت پیری داشته باشد و نتواند از ظرفیت‌های موجود استفاده ببرد، بیان کرد: افزایش جمعیت کشور نیازمند فرهنگ‌سازی است و در این راستا همایش‌هایی با حضور کارشناسان برگزار می‌شود.

طباطبایی با بیان اینکه مباحث تربیتی باید برای جامعه تبیین شود و جامعه را باید اقناع‌سازی کرد تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم، افزود: در این حوزه همه دستگاه‌ها از جمله شهرداری‌ها باید همکاری کنند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با اشاره به اینکه تقریباً در تمام شهرستان‌ها مشکل ازدواج جوانان وجود دارد و سن ازدواج بالا رفته است، گفت: تسهیل امر ازدواج اهمیت زیادی دارد که باید در ستاد جمعیت استان پیگیری شود.

وی با بیان اینکه برخی مدیران در ستاد جمعیت استان کرمان شرکت نمی‌کنند، ادامه داد: دعوت‌نامه از طرق مختلف به مدیران استان ارسال می‌شود، اما باز هم یا شرکت نمی‌کنند و یا نماینده می‌فرستند در صورتی که بازرسی استانداری هم این موضوع را پیگیری کرده است؛ موضوع جوانی جمعیت موضوع مهم کشور است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا