اخبار کرمان

کرمان میزبان اجلاس پیرغلامان حسینی کشور

کرمان میزبان اجلاس پیرغلامان حسینی کشور

تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

تفاهم‌ نامه برگزاری بیست و یکمین اجلاس پیرغلامان حسینی کشور در کرمان منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای کرمان ،تفاهم‌نامه برگزاری بیست و یکمین اجلاس پیرغلامان حسینی کشور به میزبانی استان کرمان توسط استاندار کرمان و رئیس مرکز بسیج صدا و سیما به امضاء رسید.
‌ رمضان نژاد ‌رییس مرکز بسیج صداوسیما و رییس اجلاس بین المللی پیرغلامان و خامان حسینی در انعقاد تفاهمنامه گفت: با اعلام آمادگی استاندار و با وجود ظرفیت مجامع در حوزه اهل بیت در استان کرمان و با هدف ادای دین به شهدا پیرغلامان و هیئت‌هایی که با تاریخچه‌ای طولانی در کرمان فعالیت می‌کنند این اجلاس به میزبانی کرمان و به منظور معرفی آنها در این شهر برگزار می‌شود.

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان هم در این دیدار گفت: استان کرمان به عنوان میزبان بیست و یکمین اجلاس پیرغلامان حسینی انتخاب شده‌‌ است و امروز تفاهم‌نامه اجرای این اجلاس به امضا رسید.

وی با اشاره به اهمیت فرهنگی اجلاس پیرغلامان حسینی در کرمان، بیان داشت: برگزاری این اجلاس کمک خوبی به شناخت ظرفیت‌های اهل بیتی و هیئت‌ها در استان می کند و فضای استان نیز محرمی می‌شود.

استاندار کرمان اظهار داشت: برای برگزاری اجلاس پیرغلامان حسینی در کرمان ظرفیت‌های خوبی برای اجرای برنامه‌ها در استان وجود دارد.

اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حسینی سال آینده و در روزهای منتهی به ماه محرم در کرمان برگزار می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا