اخبار کرمان

گردهمایی بزرگ مردم کرمان در اعلام حمایت از طرح نور فراجا

اجتماع و زنجیره انسانی مردم کرمان پایتخت مقاومت جهان اسلام در اعلام حمایت از طرح نور فراجا با حضور اقشار مختلف مردمی در میدان آزادی شهر کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، اجتماع، گردهمایی و زنجیره انسانی مردم کرمان پایتخت مقاومت جهان اسلام در اعلام حمایت از طرح نور فراجا که با هدف حفاظت از حریم حجاب و عفاف و مقابله با هنجار شکنی در حال اجرا است، شامگاه گذشته با حضور اقشار مختلف مردمی در حمایت از طرح نور فراجا در میدان آزادی شهر کرمان برگزار شد.

در این مراسم سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی استان کرمان، مهدی بخشی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و حسین انجم‌شعاع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان نیز حضور داشتند.

در حاشیه این آیین سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی استان کرمان با تقدیر از حضور پر شور خواهران و برادران ایمانی در این آیین اظهار داشت: این حضور برای ما بسیار ارزشمند است و نشان داد که مردم شریف کرمان پشتیبان انقلاب، نظام و خادمان خودشان در مجموعه انتظامی هستند.

وی با اشاره به اینکه مردم فهیم کرمان همواره در بزنگاه‌های انقلاب با حضور هوشمندانه و آگاهانه خود توطئه‌های و نقشه‌های شوم دشمنان را ناکام و نافرجام گذاشته‌اند، گفت: حضور مردم در صحنه‌های مختلف همیشه خنثی‌کننده توطئه‌های دشمن بوده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه مسئله عفاف و حجاب یکی از ضروریات جامعه بوده و لازم است همه اقشار جامعه در این امر به کمک نیروی انتظامی بشتابند، افزود: اگر همه دستگاه‌ها به وظیفه خود در این زمینه عمل کنند، عفاف و حجاب در جامعه نهادینه می‌شود.

مهدی بخشی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان نیز با بیان اینکه دشمن تلاش فراوان کرد که در این معرکه به گونه‌ای جلوه کند که مسئولین در اجرای این طرح تنها هستند، گفت: حضور مردم در اجتماع حمایت از طرح نور فراجا نشان داد که مردم پشتیبان این طرح هستند و این اقدام خط بطلانی بر افکار پلید دشمن کشید.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با بیان اینکه حمایت مردم از مسئولین، حمایت از نظام و اقتدار نظام است، افزود: ما به عنوان سربازان کوچکی از این مرز و بوم، قدردان همکاری و همدلی مردم عزیزمان هستیم.

به گزارش تسنیم در این تجمع مردم کرمان با سردادن شعار‌هایی حمایت خود را از طرح نور که با هدف حفاظت از حریم حجاب و عفاف و مقابله با هنجار شکنی در حال اجراست، اعلام کردند و با شعارهایی چون «نیروی انتظامی، حمایت حمایت » و «پلیس فداکار، تشکر تشکر» از اقدامات فراجا در اجرای طرح نور عفاف و حجاب قدردانی کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع با حمل تابلونوشته‌هایی حمایت خود را از اجرای این طرح نور فراجا اعلام کردند و خواستار ترویج هر چه بیشتر فرهنگ عفاف و حجاب و تلاش برای گسترش آن در جامعه شدند.

این گردهمایی بزرگ با برپایی ایستگاه صلواتی، اجرای چندین گروه سرود دختران نوجوان، شعارهای اعلام حمایت از فراجا، اهدا گل به کارکنان انتظامی و قرائت دکلمه و بیانیه‌هایی همراه بود.

, گردهمایی بزرگ مردم کرمان در اعلام حمایت از طرح نور فراجا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا