اخبار کرمان

گزارش از شکوه حضور ایرانی‌ها در راهپیمایی روز قدس

راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور باشکوه ‌اقشار مختلف مردم در تمام شهرهای ‌ایران اسلامی ‌با شعار “مرگ بر اسرائیل”‌و “مرگ بر آمریکا”‌ برای رساندن فریاد مظلومیت مردم فلسطین ‌به گوش جهانیان آغاز شد.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری تسنیم،  با گذشت بیش از 45 سال از نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، با ابتکار تاریخ‌‌‌ساز و تعیین‌‌‌کننده حضرت امام خمینی(ره)، مسأله فلسطین و آزادی قدس شریف امروز به یک مسئله بین‌‌‌المللی و آرمان جهانی تبدیل شده ‌و موجبات وحدت و یکپارچگی امت اسلامی در حمایت همه جانبه از ملت مظلوم و مسلمان فلسطین را رقم زده و از سوی دیگر رژیم صهیونیستی و جبهه حامی اشغالگری را علی رغم هیمنه پوشالی خود  بیش از هر دوره تاریخی در ضعف و استیصال قرار داده است.

تحقیر شدن رژیم صهیونیستی، خوی وحشیانه‌تری از او را نشان داد و هزاران کودک و زن و مردم عادی را با کمک ها و تجهیزات اهدایی آمریکا به خاک و خون کشاند. متاسفانه در این نسل‌کشی، دولت‌های اروپایی و عربی سکوتی مرگبار پیشه کرده اند، اما مردم و آحاد ملت‌های جهان، از مظلومان فلسطینی در غزه حمایت می کنند و به توفیق الهی و هماهنگی قابل توجه میان گروه‌های مقاومت منطقه، تحقق وعده صادق امامین انقلاب اسلامی در نابودی صهیونیست‌ها و آزادی ملت فلسطین و مسجد الاقصی نزدیک بوده و به زودی مستضعفان جهان شاهد جشن پیروزی مقاومت اسلامی خواهند بود.

تدوام ۷۵ سال ظلم، خشونت، ترور و تجاوز علیه ملت مظلوم فلسطین و حمله به مساجد، کلیساها، مدارس، بیمارستان‌ها و اماکن دیپلماتیک در برابر سکوت شرم‌آور دولت‍های مدعی حقوق بشر نشان می‌دهد رژیم غاصب صهیونیستی به هیچ اصلی از اصول انسانی، اخلاقی و حقوقی پایبند نیست، بنابراین تنها راه‌حل مسئله فلسطین مقاومت و مبارزه تا نابودی این رژیم است.

اقدام بزدلانه و تروریستی صهیونیست‌ها در تجاوز خارج از عرف و قوانین بین‌المللی از جمله هدف قرار دادن ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق و به شهادت رساندن چند تن از دیپلمات‌ها و مستشاران نظامی کشورمان، نشان از استیصال، زوال و سرشکستگی دشمن داشته و بی‌شک برای این جنایت وحشیانه هزینه های سنگین تری را خواهند پرداخت.

گزارش خبرنگاران تسنیم از سراسر ایران اسلامی حکایت از حضور پرشور مردم در راهپیمایی دشمن‌شکن قدس از ساعات اولیه صبح دارد و با وجود اینکه ساعت شروع مراسم از ساعت 10 و در برخی شهرها ساعت 10:30 تا 11 اعلام شده بود، اما مردم از همان دقایق اولیه صبح در محل‌های تعیین شده حضور یافتند تا بار دیگر ‌با شعار “مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا” فریاد مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند و همان طور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ‌از بین رفتن رژیم صهیونیستی در 25 سال آینده را نوید دادند، اعلام کنند هر روز که می‌گذرد یک روز از عمر رژیم صهیونیستی کم خواهد شد.

شکوه حضور مردم ایران در راهپیمایی قدس

راهپیمایی روز ‌قدس در جوار آب‌های نیلگون خلیج فارس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، امروز به مناسبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و سالروز روز جهانی قدس، مردم مومن، روزه دار و ولایتمدار هرمزگان در اقصی نقاط این استان و هم زمان با سایر مناطق کشور با حضور پر شکوه و دشمن در راهپیمایی حمایت خود از آرمان فلسطین و انزجار خود از رژیم غاصب صهیونیستی را اعلام کردند.

در شهر بندرعباس مراسم گرامیداشت این روز جهانی، از محل پارک شهید دباغیان به سمت مصلی نماز جمعه برگزار و مردم با شعارهای دشمن شکن و ضد صهیونیستی از جمله مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و اسرائیل اسرائیل دشمن اصلی ماست و شعارهایی در حمایت از مردم فلسطین اعلام کردند بر آرمان قدس شریف استوار ایستاده‌اند.

طنین فریاد “مرگ بر اسرائیل” در خراسان شمالی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، مراسم روز جهانی قدس با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در همه شهرها و مناطق روستایی استان خراسان شمالی با شعار مرگ بر اسرائیل و اعلام انزجار از رژیم سفاک صهیونیستی از ساعت 10 صبح آغاز شد.

مردم روزه‌دار، انقلابی و همیشه در صحنه استان خراسان‌شمالی با حضور پرشور خود، راهپیمایی روز جهانی قدس را آغاز و با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت کردند. اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه و تلاش جهانی برای رهایی کودکان غزه از جنایات اسرائیل، کلید واژه راهپیمایی امروز است.

راهپیمایان بجنوردی در این مراسم عظیم و دشمن‌شکن، با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا، حقد و کینه خود را دد منشی‌های رژیم متجاوز صهیونیست و هم‌پیمانانش نشان داده و اقدامات جنایت بار و ددمنشانه روزهای اخیر رژیم کودک کش اسرائیل را محکوم کردند.

راهپیمایی متفاوت مردم یزد در روز قدس با تشییع شهدای امنیت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد ، راهپیمایی روز جهانی قدس امسال یزد همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف استان آغاز شد و مردم با حضور در این راهپیمای ضمن اعلام حمایت همه جانبه از مردم مظلوم، مقاوم و صبور فلسطین و غزه، اوج نفرت و انزجار خود از رژیم جنایتکار و کودک کش صهیونیستی را اعلام کردند.

امسال اما راهپیمایی روز جهانی قدس یزد نسبت به سال‌های قبل تفاوت‌های بسیاری دارد که یکی از این تفاوت‌ها شروع آن از جلوی حسینیه‌ها و تکایای محلات شهر یزد است و تفاوت دیگر آن حضور پیکرهای مطهر سه شهید حادثه تروریستی راسک است که توسط تروریست‌های کوردل و ایادی آمریکای جنایتکار و رژِیم منحوس صهیونیستی به شهادت رسیدند.

با توجه به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق از یک سو، جنایت های این رژیم در غزه طی ماه‌های قبل از سوی دیگر و همچنین با توجه به حادثه تروریستی راسک که منجر به شهادت سه تن از پاسداران سپاه الغدیر استان یزد شد، مردم یزد حضوری بسیار چشم گیر و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس داشتند و امسال این راهپیمایی به صورت بسیار پرشور برگزار شد.

طنین فریاد مرگ بر اسرائیل در شیراز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، مردم روزه‌دار، شهیدپرور، بصیر و آگاه  استان فارس و کلانشهر شیراز صبح امروز و در آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده خود در روز جهانی قدس نشان دادند که همیشه در کنار مردم مظلوم فلسطین هستند و آنها را تنها نمی‌گذارند.

مردم شیراز با سر دادن شعارهای “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آمریکا” انزجار خود را از استکبار و رژیم غاصب اسرائیل نشان دادند. امروز مشت همه مردم فارس به حمایت از مظلومیت مردم بی‌گناه فلسطین گره شد و یک‌صدا فریاد “الله‌اکبر” و “این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده” سر دادند.

در این راهپیمایی یادگاران هشت سال دفاع مقدس، جانبازان غیور و دلیر ایران اسلامی دوشادوش مردم حضور یافته و پدران و مادران نیز کودکان خود را همراه آورده و به ندای ولی خود لبیک گفتند. همچنین اقلیت‌های مذهبی، جامعه ورزشی استان، عشایران غیور نیز در این راهپیمایی باشکوه حضور داشتند.

شکوه راهپیمایی روز قدس در کرمان پایتخت مقاومت اسلامی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، راهپیمایی روز قدس در کرمان پایتخت مقاومت اسلامی و دیار سپهبد شهید قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت با حضور پر شور مردم انقلابی و همیشه در صحنه کرمان ساعت ۱۰:۰۰ صبح امروز آغاز شد تا بار دیگر مردم استان کرمان با فریادهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، «یا‌ایها‌المسلمون، اتحدوا اتحدوا» و … خشم خود از استکبار جهانی و صهیونیست را به رخ جهانیان بکشند.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان و محمدمهدی فداکار استاندار کرمان  نیز در کنار سایر مردم در این راهپیمایی حضور دارند و مردم کرمان میدان بسیج تا مصلی بزرگ امام علی علیه‌السلام را راهپیمایی خواهند کرد.

مردم کرمان این بار با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز قدس، روز قدس متفاوتی را رقم زدند و این پیام را به جهانیان صادر کردند که مردم مظلوم فلسطین در برابر اسرائیل و ایالات متحده آمریکا و مستکبران جهان تنها نیستند و ملت‌های جهان از آنها تا پای جان حمایت می‌کنند.

خروش زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی آغاز شد و مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار استان مرکزی در شهرهای مختلف باز هم به صحنه آمدند تا  انزجار خود را از رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیست و استکبار جهانی نشان دهند.

مردم متدین و همیشه در اراک، مرکز استان مرکزی همزمان با ۱۰۰ نقطه شهری و روستایی استان، در روز جهانی قدس که نماد همدلی امت‌های اسلامی و فریاد آزادگی در برابر جنایتکاران و استکبار جهانی است، به ندای ولی فقیه خود لبیک گفتند و به میدان آمدند تا همدردی خود با مردم مظلوم غزه را به رخ جهانیان بکشند و آزادی قدس را فریاد بزنند.

راهپیمایی مردم لرستان در روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مراسم راهیپمایی روز قدس با شعار «روز قدس،‌ از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار» امروز 17 فروردین‌ماه از مسیرهای تعیین‌شده در شهرهای لرستان آغاز شد.راهپیمایان از ساعات آغازین صبح و پیش از شروع رسمی مراسم روز قدس با شعارهای «تلاویو تلاویو ما داریم می‌آیم» و تکان‌دادن پرچم‌های ایران و فلسطین به جایگاه‌های تجمع آمده‌اند.

پرچم کشورهای جبهۀ مقاومت، تصویر شهید سلیمانی و تصاویر سرداران شهید حملۀ رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق در دست راهپیمایان روز قدس مشهود است.راهپیمایی روز قدس امسال در حالی انجام شده‌است که مردم لرستان داغدار از کودک‌کشی‌ فرزندان تین و زیتون، جنایت بیمارستان شفا و شهادت هفت عضو ارشد سپاه پاسداران در حمله اسرائیل به کنسولگری ایران هستند.

مردم خراسان جنوبی حماسه خود را به نمایش گذاشتند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، امروز پهنه خراسان جنوبی مواج از حضور با شکوه مردان و زنانی شد که طنین صدایشان لرزه بر اندام اسرائیل و ایادی دست نشانده‌اش انداخت.

مردم مؤمن خراسان جنوبی  امروز همگام با سایر هموطنان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم جعلی صهیونیستی در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند و فریاد آزادی قدس در این دیار طنین‌انداز شد.

راهپیمایی روز قدس امروز جمعه  هفده فروردین مصادف با بیست و پنجم ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر جهان و کشور در بیش از 90 نقطه خراسان جنوبی با حضور گسترده مردم به سمت مسیرهای راهپیمایی و میعادگاه نماز جمعه برگزار شد تا مردم بصیر و موقعیت‌شناس این استان بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم کودک‌کُش صهیونیستی فریاد بزنند.

قیام اردبیلی‌ها در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، در روز قدس مردم شهرها و بخش‌های استان اردبیل به صحنه آمدند تا بار دیگر حمایت خود را از مظلوم اعلام کرده و انزجار جهانی را از رژیم صهیونیستی سر دهند.راهپیمایی در شهرها و مناطق مختلف این استان از دقایقی پیش شروع شده و مسیرهای راهپیمایی مملو از مردان و زنانی است که آمده‌اند در بیست و پنجمین روز از ماه ضیافت الهی حمایت خود را از فلسطینی‌های ستمدیده اعلام و از ظالمان روزگار و مستکبران عالم اعلام برائت و بیزاری کنند.

در این راهپیمایی شرکت‌کنندگان با خشم و عصبانیت تمام خواستار وحدت امت اسلامی در برچیدن بساط قصاب روزگار و رژیم صهیونیستی در منطقه شده و از آمریکا و اروپا خواستند تا حمایت و پشتیبانی خود را از این رژیم جعلی و کودک‌کش برداشته و اجازه دهند تا خاورمیانه به آرامش رسیده و مردم مظلوم فلسطین در زادگاه و سرزمین اجدادی خود سکونت کنند.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز قدس در اردبیل در حالی از جوامع جهانی به خاطر سکوت مرگبار انتقاد کردند که همراهی آنها با کشتار بی رحمانه در غزه و رفح نمایشی از دموکراسی دروغین غرب و آمریکای جنایتکار است.

سنگ‌تمام مردم دارالمومنین قزوین در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به تدبیر بنیاگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) روز جهانی قدس نام گذاری شده است این بار مردم دار المومنین قزوین سنگ تمام گذاشته اند.

قزوینی ها در کنار راهپیمایی با شکوه روز قدس به استقبال پیکر مطهر شهید علی آقا بابایی از شهدای حادثه تروریستی حمله رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق  رفتند.

زنان، مردان و کودکان قزوینی همه آمده بودند و با سردادن شعارهای ضداستکباری و ضد صهیونیستی جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کرده و بار دیگر انزجار خود را با اقدامات غاصبانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی نشان می‌دهند.

فریاد آزادی قدس در استان خوزستان طنین‌انداز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در مرکز خوزستان ساعت ۱۰ صبح امروز از مقابل مسجد جزایری در خیابان امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان آغاز شد و  لحظه به لحظه از خیابان‌های فرعی و دیگر مسیرهای دسترسی بر خیل جمعیت راهپیمایان افزوده شد.

در پیشاپیش راهپیمایی کنندگان نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مجلس خبرگان، بنمایندگان مجلس، ائمه جمعه و جماعات، فرماندهان نظامی و انتظامی، بسیج ادارات و کارخانجات و دیگر مسئولان استان حضور دارند و جامعه ورزشکاران با لباس‌های متحد جلوه زیبایی به این حضور باشکوه بخشیده‌ بودند.

همچنین حضور عشایر مختلف خوزستان مثل همیشه که در همه صحنه‌های انقلابی مشارکتی هوشمندانه و گسترده دارند در این راهپیمایی با لباس‌های زیبای محلی خود حضوری چشم‌نواز داشتند.

راهپیمایی باشکوه مردم همدان در روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه رمضان صبح امروز همزمان با سراسر کشور در همدان آغاز شد و مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان باز هم به صحنه آمدند تا انزجار خود را از رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیست و استکبار جهانی نشان دهند.

مردم متدین و همیشه در صحنه همدان، زنان، مردان و کودکان همدانی با سردادن شعارهای ضداستکباری و ضد صهیونیستی جنایات رژیم ملعون صهیونیستی را محکوم کرده و مخالفت خود را با اقدامات غاصبانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی نشان می‌دهند.

راهپیمایی باشکوه مردم گلستان در روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس در همه شهرهای استان گلستان از دقایقی پیش آغاز شد و مردم روزه‌دار این شهرها با حضور در مسیرهای تعیین شده، در حال راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل هستند.

مردم همیشه در صحنه مناطق مختلف استان گلستان امروز یکپارچه فریاد رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیست جنایتکار را فریاد زده و خواهان پایان یافتن جنایات این رژیم غاصب در فلسطین و غزه هستند.

مردم روزه‌دار استان گلستان با زبان روزه با شور و نشاط خاصی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به خیابان‌ها آمده‌اند تا با سردادن شعارهای مرگ بر رژیم اشغالگر قدس و همپیمانانشان، با این ملت بی‌دفاع و مقاوم ابراز همدردی و هم‌نوایی کنند.

خروش مردم شهرکرد در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، مردم غیور و شریف استان چهارمحال و بختیاری همزمان با سراسر کشور در شهرستان‌ها، شهرها. و روستاهای این استان، راهپیمایی روز جهانی قدس را برگزار کردند.

مردم شهرستان‌های 12 گانه استان در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود از مردم مظلوم و مقتدر فلسطین به خصوص غزه و همچنین انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی فریاد زدند.

شکوه حضور اصفهانی‌ها در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه رمضان صبح امروز همزمان با سراسر کشور در اصفهان آغاز شد و مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار اصفهان باز هم به صحنه آمدند تا  انزجار خود را از رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیست و استکبار جهانی نشان دهند.

مردم متدین و همیشه در صحنه اصفهان، در روز جهانی قدس که نماد همدلی امت‌های اسلامی و فریاد آزادگی در برابر جنایتکاران و استکبار جهانی است، به ندای ولی فقیه خود لبیک گفتند و به میذان آمدند تا همدردی خود با مردم مظلوم غزه را به رخ جهانیان بکشند و آزادی قدس را فریاد بزنند.

زنان، مردان و کودکان اصفهانی  با سردادن شعارهای ضداستکباری و ضد صهیونیستی جنایات رژیم ملعون صهیونیستی را محکوم کرده و مخالفت خود را با اقدامات غاصبانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی نشان می‌دهند.

روزه‌داران اصفهانی که دل‌سوخته شهادت شهید زاهدی هستند، در مراسم امسال حضور پرشورتری دارند تا نشان دهند که گوش به فرمان ولایت دارند و زیر بار ظلم خودکامگان نمی‌روند.

انزجار علوی‌تباران مازندران از متجاوزان صهیونیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری،  این‌بار این آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با نام جهانی “روز قدس” با جمعه‌های سال‌های گذشته متفاوت است؛ مردم مازندران روز قدس امسال از نخستین دقایق صبح به صحنه آمدند تا حضوری متفاوت را رقم بزنند.

مردم به خیابان‌ها آمدند و چون دولت جعلی اسرائیل چهره خود را وقیحانه تر نشان داد آن‌هم با فجیع‌ترین جنایتی که نه تنها دل مردم ایران اسلامی بلکه واکنش مردم کشورهای مختلف اعم از اروپایی، آسیایی و آفریقایی را در حمله ددمنشانه به کنسولگری ایران و همچنین کشتار مردم غزه به همراه داشت ضمن محکومیت این حمله فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند.

پیر و جوان، مرد و زن، خانواده‌ها، دوست و رفیق، مادر جوانی با کودکی در آغوش، گام به گام از ساعات اولیه شروع راهپیمایی روز قدس در جای جای مازندران حضور رساندند؛ در ساری مرکز مازندران مردم از بامداد در میدان شهید قاسمی حاضر شدند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در خراسان رضوی

به  گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، مردم روزه دار مشهدمقدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امروز آمده اند برای خروش راهپیمایی روز قدس برای طوفان الاحرار …

امروز زائران و مجاوران  امام رضا(ع) آمده اند تا اعلام همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین رقم بزنند و به جهانیان و امریکا و اسرائیل جنایتکار اعلام کنند که مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین و غزه تنها نیستند.

امروز انبوه زائران و مجاوران با در دست داشتن پلاکاردهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل و تصاویری از شهدای اخیر کنسولگری ایران در دمشق و تصاویری از کودکان مظلوم غزه و نسل کشی و جنایات اسرائیل در غزه فریاد الله اکبر و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند.

طنین فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل در بوشهر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، همزمان با روز جهانی قدس صبح امروز مردم انقلابی و ولایت‌مدار بوشهر با حضور در راهپیمایی این روز حماسه دیگری رقم زدند.امروز همه اقشار مردم در سنین مختلف اعم از زن، مرد، نوجوان، جوان، پیر و میانسال به میدان آمدند و ضمن حمایت از مردم مظلوم و مقتدر غزه، جنایات اسرائیل و آمریکا را محکوم کردند.

بوشهری‌ها در راهپیمایی روز جهانی با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر  اسرائیل، حمام خون به پا شد – فلسطین کربلا شد، اسرائیل بی‌ریشه  – غزه تسلیم نمی‌شه، روز رهایی قدس روز بزرگ اسلام است – پایان ظلم و زور اسرائیل خون آشام، آمریکا و صهیونیست مرگ بر نیرنگتان – خون شهیدان مظلوم می‌چکد از چنگتان حماسه دیگری در حمایت از ملت مظلوم و ستم‌دیده فلسطین و ابراز انزجار از اسرائیل غاصب به ثبت رساندند.

راهپیمایان بوشهری همچنین با سر دادن شعارهای رژیم اشغالگر فلسطین – باید شود محو بر روی زمین، سران خائن عرب مزدورند – از غیرت و مردانگی به دورند، ما همه سرباز توییم خامنه‌ای – گوش به فرمان توییم خامنه‌ای، یا ایهاالمسلمون – غزه شده غرق خون، با غزه همدردیم – آماده نبردیم، صهیون جنایت می‌کند – شیطان حمایت می‌کند، مثلث شوم و پلید ابلیس – آمریکا اسرائیل و انگلیس، مرگ بر کودک کش مردم فریب –  نصر من الله و فتح قریب، پیمان روح‌الله روز قدس است – پیمان حزب‌الله روز قدس است ضمن حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین و غزه قهرمان، جنایات کودک‌کشان صهیونیستی در غزه، بیمارستان‌ها، مدارس، منازل مسکونی را محکوم کردند.

شیعه و سنی کردستان علیه اسرائیل قیام کردند

اجتماع بزرگ و مراسم راهپیمایی روز قدس صبح امروز (ساعت ۹:۳۰ دقیقه) همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده مردم متدین و انقلابی استان اعم از شیعه و سنی در شهرهای مختلف استان کردستان برگزار شد.

در این راهپیمایی که مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بود، مردم همیشه در صحنه کردستان با زبان روزه اعم از پیر و جوان، زن و مرد، شیعه و سنی، دانش‌آموزان و دانشجویان، روحانی و بازاری، نیروهای نظامی و انتظامی، فرهنگیان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، کارمند، کارگر و اقشار مختلف مردم  با حرکت پرشور خود بار دیگر به صحنه آمدند.

کردستانی‌ها با شعارها و فریادهای استکبارستیز خود همانند مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل‌سعود و داعش، مرگ بر منافق فتنه‌گر، «ما همه سرباز توییم خامنه‌ای گوش به فرمان توییم خامنه‌ای» ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی؛ با آرمان‌های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

حضور باشکوه مردم سیستان و بلوچستان در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس دقایقی قبل در ۴۰ نقطه از پایتخت وحدت اسلامی استان سیستان و بلوچستان آغاز شد.حضور مردم شیعه و سنی استان با توجه به اقدامات رژیم کودک‌کش صهیونیستی در غزه، حمله اسرائیل به ساختمان کنسولی جمهوری اسلامی در سوریه و جنایت روز گذشته گروهک وابسته به صهیونیست در جنوب استان، بیش از پیش پررنگ است و همه آمده‌اند تا خشم خود را از جنایات رژیم غاصب و حمایت از ملت مظلوم فلسطین به نمایش بگذارند.

مردم روزه‌دار شیعه و سنی زاهدان از دقایقی قبل با تجمع چشمگیر در میدان آزادی محل آغازین راهپیمایی با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن سر دادن شعار «مرگ بر اسرائیل» ضمن اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین، خشم و انزجار خود را از جنایات استکبار جهانی و در رأس آن رییم صهیونیستی به نمایش گذاشتند.

حماسه‌ مردم کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد، مردم غیور و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور بار دیگر با لبیک به ندای رهبر خود و با حضور باشکوه و‌معنادار در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد آزادی قدس شریف را سرداده و حماسه‌ای دیگر خلق کردند.

صدای «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست»، «الله اکبر» و …در جای جای آسمان زیبای کهگیلویه و بویراحمد طنین انداز شده است.

هم اکنون در شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد ندای” الله اکبر” طنین انداز شده و همه با هم پیر و جوان شعار ” مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” سر می‌دهند تا به فراموش‌کاران و حامیان ظلم و استکبار تاریخ بگویند این شعارهای تمام نشدنی است.

امروز مردم ولایت‌مدار و ظلم ستیز کهگیلویه و بویراحمد با زبان روزه با لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی و پشتیبانی از امر ولی فقیه خود حماسه دیگری را از همبستگی جهانی امت اسلامی در تاریخ پر افتخار این مرز و بوم رقم زدند.

زنجانی‌ها در حمایت از مردم فلسطین به خیابان‌ها آمدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان ، لحظاتی پیش همزمان با سراسر کشور، مردم پایتخت شور و شعور حسینی کشور به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس به خیابان‌ها آمدند و با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، نفرت خود را از استکبار جهانی نشان می‌دهند.

سالهاست از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی ، اقدامات وحشیانه و نسل‌کشی

در غزه می‌گذرد و این در حالی است که این جنایات با حمایت برخی دول غربی انجام می‌شود؛ نمونه بارز آن را هم در جنایت اخیر رژیم صهیونیستی مبنی بر بمباران کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کشور سوریه مشاهده کردیم که کشورهای آمریکا و انگلیس در جلسه شورای امنیت سازمان ملل هیچ موضع محکمی علیه این جنایت نگرفته‌اند.

امروز دیگر ، فلسطین فقط دغدغه مسلمانان نیست بلکه کل ملت‌های آزادی‌خواه دنیا حامی فلسطین هستند و از وجود و اعمال رژیم سفاک صهیونیستی اعلام برائت می‌کنند. این موضوع را می بایست مدیون دید بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی دانست که مدبرانه جمعه آخر ماه رمضان را به نام روز جهانی قدس نامگذاری کردند.

آغاز راهپیمایی روز جهانی قدس در گیلان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت،‌ مردم مومن ، غیور و انقلابی گیلان از دقایقی پیش با حضور در مسیر‌های اعلام شده، در خیابان‌های شهر‌های مختلف استان حاضر شده و راهپیمایی روز جهانی قدس را آغاز کردند.

روز جهانی قدس یادگار معمار کبیر انقلاب، امام خمینی رحمت الله علیه است.رهبر معظم انقلاب هم نوروز امسال مانند همیشه بر حضور پرشور مردم آزادمنش و مومن کشور در این حرکت راستین تاکید کردند.مردم گیلان هم مانند ساکنان دیگر استان‌های کشور امروز به صحنه می‌آیند تا نفرت خود را از جنایات رژیم ددمنش اسراییل فریاد کنند.

سمنانی‌ها علیه جنایات اسرائیلی‌ها به خیابان‌ها آمدند

به گزارش خبرگزاری سمنان، مردم نوع دوست و مقاوم استان سمنان امروز در حمایت از مردم مظلوم غزه و همچنین در محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین و اقدام اخیر این رژیم منحوس در حمله هوایی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه، به خیابان‌ها آمدند و فریاد “مرگ بر اسرائیل” سر دادند.

راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین در شهر سمنان ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه از میدان امام رضا (ع) آغاز شده و تا مصلای حضرت امیرالمؤمنین (ع) این شهر ادامه می‌یابد.

گزارش در حال تکمیل

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا