ورزشیفوتبال

گل‌محمدی: مس می‌تواند قطب فوتبال ایران شود

گل‌محمدی: مس می‌تواند قطب فوتبال ایران شود

سرمربی پرسپولیس درباره پیروزی با ارزش در کرمان صحبت کرد.

 یحیی گل‌محمدی پس از برتری 3 بر یک پرسپولیس مقابل مس کرمان گفت: قبل از هر چیز از هواداران‌مان تشکر می‌کنم که حضوری پرشور در ورزشگاه داشتند و از آنها تشکر می‌کنم. بازی را خوب شروع کردیم. در نیمه اول مسلط بودیم و نیمه خوبی پشت سر گذاشتیم و بازی هجومی ارائه کردیم و می‌توانستیم گل سوم را هم بزنیم. نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم ولی بازی را برای خودمان سخت کردیم.

وی ادامه داد: حریف هم انرژی زیادی به خرج داد و برای لحظاتی ما را تحت فشار گذاشت. ما باید قدر موقعیت‌ها را می‌دانستیم ولی این فرصت را به حریف دادیم تا به دروازه ما نزدیک شود. آنها به ما گل زدند و حتی می‌توانستند گل دوم را بزنند. سپس بازی را با بازیکنان تعویضی مدیریت کردیم و گل سوم را به ثمر رساندیم.

سرمربی پرسپولیس درباره واکنش به عدم محرومیت بازیکنان این تیم برای دربی روز ۳ اردیبهشت گفت: همیشه به بازیکنان گفته‌ام اگر تمرکز خوبی داشته باشند اخطار بی‌مورد نمی‌گیرند. قبل از بازی به بازیکنان گفتم که این سه امتیاز مهمترین سه امتیاز فصل است. دربی حساسیت خودش را دارد و همه دوست دارند به صورت کامل وارد دربی شوند.

گل‌محمدی در مورد خطاهای پنالتی اعلام شده به سود تیمش گفت: خطایی که روی بازیکنان ما شد اگر نمی‌شد هم گل می‌زدیم. گرفتن 2 پنالتی در یک بازی نشان دهنده هجومی بودن تیم ماست. لیاقت این را داشتیم که دو پنالتی برای‌مان گرفته شود. بازیکنان ما در موقعیت‌های خوب قرار گرفتند و بازیکنان حریف را مجبور کردند که روی آنها خطا کنند.

وی درباره مشکلات مالی پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان وقتی با تعهد کامل و با انرژی کار می‌کنند انتظار دارند باشگاه هم به تعهدات خود عمل کند. وضعیت مالی باشگاه خوب نیست و این را درک می‌کنیم اما با صحبت‌هایی که با درویش داشتم قول داده تا قبل از بازی با استقلال بخشی از طلب بازیکنان را بپردازد. تمرکز ما روی بازی‌هاست. شرایط اقتصادی سختی بر مردم ما حاکم است و می‌دانیم صحبت درباره مسائل مالی زیاد درست نیست. امیدوارم این مشکلات برطرف شود.

گل‌محمدی در مورد تأخیر ایجاد شده در شروع بازی به دلیل درخواست سرخپوشان برای آبیاری زمین گفت: قانون مسابقات این است که قبل و بین دو نیمه زمین را آب بدهند تا سرعت بازی بیشتر شود؛ اما این اتفاق در کرمان نیفتاد. درخواست ما این بود که زمین را آب دهند تا بازی قشنگ‌تر شود. همه دوست دارند بازی خوب بینند اما در نیمه دوم این اتفاق نیفتاد و بازی کُند شد. پاس دادن در این شرایط سخت بود؛ انتظار داشتیم نظم بیشتری در ورزشگاه باشد چون مشخص بود ورزشگاه پُر خواهد شد. می‌توانستند با نیروهای بیشتری این اتفاقات را کنترل کنند. بعد از بازی هواداران زیادی به سمت ما آمدند. دوست داریم با هواداران عکس بگیریم اما شرایط سخت بود.

سرمربی پرسپولیس گفت: از باشگاه مس کرمان تشکر می‌کنم که استقبال خوبی از ما داشتند. مس کرمان می‌تواند قطبی برای فوتبال باشد چون امکانات و شرایط خوبی دارد و می‌تواند با ایجاد ورزشگاه و زمین تمرین از پایه استعدادیابی کند. مس با برنامه‌ریزی خوب می‌تواند قطب فوتبال ایران شود. برای همه کارکنان مس و مسئولان مس کرمان آرزوی سلامتی دارم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا