اخبار کرمان

یادواره شهدای هلال احمر در انفجار تروریستی ۱۳ دی‌ماه کرمان برگزار شد

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و مسئولان استان کرمان یادواره شهدای هلال احمر در انفجار تروریستی ۱۳ دی‌ماه کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، در آستانه اربعین شهدای انفجار تروریستی کرمان با حضور پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و مسئولان استان کرمان یادواره شهدای هلال احمر در این انفجار تروریستی برگزار شد.

رضا فلاح؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان، در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت و شهدای انفجار تروریستی کرمان، گفت: در این انفجار تروریستی مکرمه حسینی و‌ علیرضا سعادت ماهانی دو نفر از امدادگران هلال احمر استان کرمان به فیض شهادت نایل آمدند.

وی با اشاره به دیدار خود با خانواده شهدای کرمان گفت: خانواده‌های این شهدا بر پیروی از راه ولایت و شهدا تاکید داشته و بیان کردند که ما شهدای خود را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کردیم؛ خانواده‌های شهدای ما همیشه دشمن را مایوس و ناامید کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه در این انفجار تروریستی، تیم‌های امدادی و واکنش سریع هلال احمر کرمان با کمک دیگر دستگاه‌ها بلافاصله عملیات امداد و نجات را انجام داده و مجروحان این حادثه به بیمارستان‌ها منتقل شدند، افزود: پس از آن بعضی از این امدادگران برای کمک به کادر درمان به بیمارستان‌ها رفتند و تا صبح مشغول کمک و امدادرسانی بودند.

وی با اشاره به اینکه امدادگران و نیروهای جمعیت هلال احمر خستگی‌ناپذیر و عاشق خدمت هستند، بیان کرد: این نیروها همیشه عشق آفریدند و به راستی تلاش خستگی ناپذیر آنها ستودنی است؛ نیروهای این جمعیت همیشه در کنار مردم بودند و برای مردم احساس آرامش ایجاد کردند.

فلاح با بیان اینکه محکومیت این جنایات در سطح بین المللی باعث آرامش خانواده‌های این شهدا و مردم کرمان شد، ادامه داد: چهار سال از شهادت حاج قاسم سلیمانی می‌گذرد و طی این مدت همه ملت ما افتخار آفریدند.

به گزارش تسنیم، در انفجار تروریستی ۱۳ دی‌ماه در محدوده گلزار شهدای کرمان علیرضا سعادت ماهانی و مکرمه حسینی دو نفر از امدادگران جمعیت هلال احمر استان کرمان به فیض شهادت نایل آمدند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا