ورزشیفوتبال

یک بُرد ویک تساوی برای مسی‌های کرمان در لیگ یک فوتبال

یک بُرد ویک تساوی برای مسی‌های کرمان در لیگ یک فوتبال

تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

تیم فوتبال صنعت مس شهربابک در هفته پایانی (۳۴) رقابت‌های لیگ دسته یک پیروز شد، اما مس کرمان به تساوی رسید.

به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان تیم فوتبال صنعت مس شهربابک در هفته پایانی(۳۴) رقابت های لیگ دسته یک کشور در خانه میزبان تیم قعرنشین شاهین بندر عامری بود که با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.
شاگردان قاسم شهبا در این بازی موفق شدند با گل های حمید گلزاری در دقیقه ۲۴ و علیرضا ولی زاده در دقیقه ۴۶ حریف خود یعنی تیم فوتبال شاهین بندر عامری را از پیش رو بردارند و تک گل میهمان را در این بازی امیر علیدادی وارد دروازه شهربابکی‌ها کرد.

تیم فوتبال مس شهربابک باوجود کسب جایگاهی در میانه جدول لیگ دسته یک امسال کشور، موفق شد که بازی پایانی خود را با برد به پایان برساند و هواداران خود را حداقل در این هفته شادمان کند.

پیروزی نارنجی پوشان شهربابکی با کسب سه امتیاز این بازی، امتیازات این تیم را در جدول رده بندی به عدد ۴۴ رساند تا این تیم در پایان فصل در رتبه هشتم جام آزادگان قرار گیرد.

تیم فوتبال شاهین بندر عامری نیز پس از این شکست، ۲۷ امتیازی باقی ماند تا با باقی ماندن در جایگاه پانزدهم جام آزادگان یکی از تیم های سقوط کرده به لیگ دسته دوم کشور باشد، البته سقوط این تیم در هفته گذشته قطعی شده بود.

تیم مس کرمان نماینده دیگر این استان در رقابت های لیگ دسته یک کشور هم میهمان تیم مس سونگون بود که کرمانی ها در این مسابقه در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا با ۴۸ امتیاز و کسب رتبه ششمی، جام آزادگان را به پایان برسانند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا