اخبار کرمان

۱۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم کرمان به دیدار رهبر انقلاب می روند

آیین اعزام کاروان‌های مردم کرمان برای دیدار با مقام معظم رهبری از گلزار شهدای بین المللی کرمان و از جوار مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آیین اعزام کاروان‌های مردم کرمان برای دیدار با مقام معظم رهبری عصر امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از گلزار شهدای بین المللی کرمان و از جوار مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت برگزار شد.

در این آیین حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه در آستانه چهارمین سالگرد شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت، شهید حاج قاسم سلیمانی توفیق دیدار مردم استان کرمان با رهبر معظم انقلاب فراهم شده است، اظهار داشت: به خواهران و برادرانی که موفق به دیدار مقام معظم رهبری می‌شوند، تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه عده زیادی از مردم استان کرمان تقاضای دیدار با حضرت آقا را داشتند، گفت: این افراد نماینده تمام مردم استان کرمان و نماینده شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه مردم استان سال‌ها آرزوی دیدار با مقام معظم رهبری را داشتند و در جلسات مختلف از رهبر معظم انقلاب درخواست شده است، افزود: دیدار با مقام معظم رهبری به برکت خون شهید سلیمانی اتفاق افتاد و بسیار با برکت است.

وی با اشاره به اینکه جمعیت استان کرمان بیش از سه میلیون نفر است، بیان کرد: هر کاری هم که می‌کردیم امکان حضور همه مردم استان در این جلسه وجود نداشت و امیدوار هستیم در دیدارهای بعدی امکان حضور افراد بیشتری فراهم شود.

به گزارش تسنیم، دیدار مردم کرمان با رهبر معظم انقلاب در آستانه چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت در حسینیه امام خمینی(ره) در تهران برگزار می‌شود و حدود هزار و 300 نفر از اقشار مختلف مردم کرمان در دیدار با رهبر معظم انقلاب حضور دارند؛ این اولین باری است که مردم استان کرمان توفیق تشرف به محضر رهبر معظم انقلاب را در دیدارهای مردمی پیدا می‌کنند.

۱۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم کرمان به دیدار رهبر انقلاب می روند ۱۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم کرمان به دیدار رهبر انقلاب می روند ۱۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم کرمان به دیدار رهبر انقلاب می روند ۱۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم کرمان به دیدار رهبر انقلاب می روند ۱۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم کرمان به دیدار رهبر انقلاب می روند ۱۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم کرمان به دیدار رهبر انقلاب می روند ۱۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم کرمان به دیدار رهبر انقلاب می روند ۱۳۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم کرمان به دیدار رهبر انقلاب می روند

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا