اخبار کرمان

۲ زلزله جنوب استان کرمان خسارتی نداشت؛ زمین لرزه همه مقاطع تحصیلی جبالبارز را تعطیل کرد

۲ زلزله جنوب استان کرمان خسارتی نداشت؛ زمین لرزه همه مقاطع تحصیلی جبالبارز را تعطیل کرد

تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به وقوع دو زلزله ۴ و ۳.۶ ریشتری در جبالبارز، گفت: این زمین لرزه‌ها هیچ گونه خسارتی نداشته است.
رضا فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به وقوع دو زلزله 4 و 3.6 ریشتری در جنوب استان کرمان، اظهار داشت: زلزله‌ای به بزرگی چهار ریشتر ساعت 2:50 دقیقه بامداد امروز حوالی جبالبارز در جنوب استان کرمان را لرزاند.

وی با اشاره به اینکه این زلزله در عمق ۹ کیلومتری زمین بود، ادامه داد: محل وقوع این زمین لرزه منطقه کوهستانی جبالبارز بوده و خوشبختانه هیچ گونه خسارتی نداشته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه ساعت ۵:۴۶ صبح امروز زمین‌لرزه دیگری با قدرت 3.6 ریشتر نیز در این منطقه به وقوع پیوسته است، ادامه داد: این زمین در عمق 9 کیلومتری زمین اتفاق افتاد.

وی با اشاره به اینکه پس وقوع نخستین زلزله تیم‌های ارزیاب جمعیت هلال احمر بلافاصله به محل زمین لرزه اعزام شدند، گفت: محل وقوع زمین لرزه بلافاصله مورد ارزیابی قرار گرفت و خوشبختانه هیچ خسارتی گزازش نشده است.

به گزارش تسنیم، در پی وقوع ۲ زمین لرزه ۴ و ۳.۶ ریشتری در جبالبارز از توابع شهرستان جیرفت، آموزش‌وپرورش این منطقه همه مقاطع تحصیلی جبالبارز را تعطیل کرد تا از نگرانی خانواده‌ها بکاهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا