اخبار کرمان

۴۵۵ میلیارد تومان پروژه در راور به بهره‌برداری رسید

فرماندار راور گفت: دهه فجر امسال در مجموع ۶۲ طرح با اعتباری بالغ بر ۴۵۵ میلیارد و ۲۷۶ میلیون تومان در حوزه‌های مختلف در راور افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، رضا عباسی فرماندار راور شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با تبریک مبعث پیامبر مکرم اسلام (ص) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، اظهار داشت: در ایام چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی (ره) و حمایت و پشتیبانی مردم به پیروزی رسید، گفت: طی چهل و پنج سال گذشته، انقلاب اسلامی با رهبری و درایت امامین انقلاب و پشتیبانی مردم به بالندگی رسیده است.

فرماندار راور با بیان اینکه شرایط امروز کشور با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست و با وجود همه دشمنی‌ها و توطئه‌ها دشمنان این کشور به موفقیت‌ها و دستاوردهای عظیمی رسیده است، افزود: تبیین این دستاوردها برای مردم به ویژه نسل جوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت مغتنمی برای بیان این خدمات و دستاوردها به مردم است، ادامه داد: طی سال‌های گذشته اقدامات زیادی در شهرستان راور انجام شده است.

عباسی با بیان اینکه دهه فجر امسال مجموعاً ۶۲ طرح با اعتباری بالغ بر ۴۵۵ میلیارد و ۲۷۶ میلیون تومان در شهر راور افتتاح می‌شود، گفت: در بخشداری مرکزی این شهرستان 18 طرح با اعتبار 173 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از افتتاح ۱۳ طرح با اعتبار ۲۷۴ میلیارد ریال در بخشداری کوهساران خبر داد و افزود: دو طرح آب و فاضلاب با اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریال و یک طرح حوزه صنعت و معدن با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌هایی است که در این ایام در شهرستان راور به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار راور با بیان اینکه در دهه فجر امسال شهرداری راور افتتاح پنج طرح با اعتباری بالغ بر ۱۶۸ میلیارد ریال و شهرداری هجدک یک طرح با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال را در برنامه دارد، ادامه داد: سه طرح منابع طبیعی با اعتبار ۷۸ میلیارد ریال نیز در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به افتتاح دو طرح کمیته امداد امام خمینی این شهرستان با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال، گفت: چهار طرح جهاد کشاورزی با اعتبار ۱۷ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال نیز دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است.

عباسی افزود: پنج طرح اوقاف و امور خیریه با اعتبار ۴۶ میلیارد ریال، پنج طرح آموزش و پرورش با اعتباری بالغ بر ۲۵۲ میلیارد ریال و یک طرح ورزش و جوانان با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال از دیگر اقدامات دولت در شهرستان راور است که در دهه فجر امسال افتتاح می‌شوند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا