راینهتل ها و اقامتگاه های راین

اقامتگاه بوم گردی آقای نقاش (قیطران) راین

اقامتگاه بوم گردی آقای نقاش (قیطران) راین

در استان کرمان، شهرستان راین، محله کشاورزان، کوچه دوم واقع گردیده است. این خانه بومی در محله قدیمی و تاریخی شهر قرار گرفته و مربوطه به دوره صفویه می باشد که پس از مرمت و بازسازی در سال ۱۳۹۶ به عنوان اقامتگاه بوم گردی افتتاح شد.

درباره اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی آقای نقاش (قیطران) دارای ۶ اتاق به صورت دو اتاق ۴ نفره، دو اتاق ۲ نفره، یک اتاق ۶ نفره، یک اتاق ۸ نفره با سرویس کف خواب می باشد که در مجموع ظرفیت اسکان و پذیرش ۲۰ گردشگر را دارد. تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند بنابراین مهمانان گرامی می بایست از سرویس بهداشتی ( ۲ توالت ایرانی و ۱ توالت فرنگی ) و ۱ حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده نمایند.

خدمات و امکانات ارائه شده

از جمله امکانات و خدماتی که اقامتگاه بوم گردی آقای نقاش برای رفاه مسافران گرامی در نظر گرفته می توان به راهنمای تورهای گردشگری، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، اینترنت ( در صورت درخواست )، آشپزخانه دارای تمامی امکانات مورد نیاز آشپزی، پارکینگ غیرمسقف بیرون از اقامتگاه مجهز به دوربین مدار بسته و سیستم سرمایشی و گرمایشی ( کولر آبی، پنکه رومیزی و شوفاژ ) اشاره کرد. دم پختک، گوجه پلو، بزقورمه، کشک کله جوش، قاتوق بنه، کشک و بادمجان، آبگوشت، کباب تابه ای و…از غذاهای محلی و لذیذ این بوم گردی است که گردشگران عزیز می توانند در صورت تمایل و هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه سفارش داده و میل نمایند.
از ویژه برنامه های این اقامتگاه برای طبیعت گردان عزیز می توان طبیعت گردی با ماشین لندرور با ظرفیت ۶ نفر و پخت نان محلی را نام برد. لازم به ذکر است که قنات آب و نقاشی های روی دیوارها از جمله دیدنی های این بومگردی می باشد.

موقعیت جغرافیایی

شهر تاریخی و خوش و آب و هوای راین در فاصله ۱۰۰ کیلومتری جنوب مرکز استان ( کرمان ) و بر دامنه مرتفع ترین کوه جنوب ایران؛ کوه هزار قرار گرفته است. راین به دلیل کوهستانی بودن از آب و هوای خنک و مطبوعی برخوردار است و بهترین فصل سفر به این منطقه بهار و تابستان می باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا