هتل ها و اقامتگاه های شهدادشهداد

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد 

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد

آدرس: استان کرمان، شهداد ، ورودی شهداد، میدان کربلا، خیابان شفا، روبروی شفا ۲، جنب شفا ۷

اطلاعات اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو در منطقه شهداد، شهرستان کرمان واقع شده است. معماری این بوم گردی تلفیقی از معماری سنتی و مدرن می باشد و قدمت آن به ۶۰ سال پیش برمی گردد. این اقامتگاه بوم گردی با نمای کاهگلی زیبا پس از مرمت و بازسازی از سال ۱۳۹۴ میزبان کویر نوردان و گردشگران بسیاری از سراسر ایران یوده است.

حیاط سنگ فرش شده این خانه ی بومی در کنار حوض کوچک ماهی که با گلدان های زیبا آراسته شده است فضایی بسیار دل نشین و آرامش بخش برای صرف نوشیدنی و چای فراهم کرده است. همچنین تخت های چوبی زیبا که دور تا دور این اقامتگاه سنتی چیده شده است، بسیار مناسب برای سرو غذا و استراحت کردن است.

بوم گردی کاشکیلو با ظرفیت اسکان و پذیرش ۲۰ گردشگر، دارای ۴ باب اتاق ۲ تخته و ۲ باب اتاق ۳ تخته می باشد که فاقد سرویس بهداشتی و حمام می باشد. به دلیل حفظ معماری و بافت سنتی اقامتگاه حمام و سرویس بهداشتی به صورت مشترک و در محوطه اقامتگاه تعبیه شده است. از جمله امکانات ارائه شده در این اقامتگاه می توان ارائه صبحانه، سرویس اینترنت، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در محوطه، تلویزیون در لابی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور های گردشگری و پارکینگ غیر مسقف را نام برد.

شما گردشگران عزیز می توانید در صورت سفارش و هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه اقامتی انواع غذاهای محلی کرمان نظیر آبگوشت بادمجان و کشک، آبگوشت زیره، آش گندم شیر، خورشت بز قورمه، خورش آلوچه، خورشت به آلو، زیره پلو و لپه پلو با زیره را سفارش و سرو نمایید.همچنین یک شربت خانه نیز در این مجموعه اقامتی ارائه دهنده انواع نوشیدنی های سنتی ایرانی و دمنوش های گیاهی است که صرف آن ها در حیاط زیبای این اقامتگاه بسیار لذت بخش خواهد بود.

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد 

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد 

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد 

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد 

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا