ورزشیفوتبال

فولاد با ویسی باز هم نبرد/ مس با نویدکیا همچنان در مسیر موفقیت

فولاد با ویسی باز هم نبرد/ مس با نویدکیا همچنان در مسیر موفقیت

تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

 

هفته بیست و چهارم فصل بیست و سوم؛

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و مس رفسنجان با پیروزی شاگردان محرم نویدکیا به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و مس رفسنجان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر و در ورزشگاه شهدای فولاد از ساعت ۱۸:۱۰ به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان محرم نویدکیا در تیم مس به پایان رسید.

ترکیب فولاد: شهاب گردان، مجتبی نجاریان، موسی کولیبالی، جفرسون باهیا، علی شجاعی، حمید بوحمدان، سینا مریدی، محمدرضا غبیشاوی، محمد علی‌نژاد، محمد عسکری، ابراهیم حصار

ترکیب مس: حامد لک، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان‌زاده، میثم تیموری، حسن جعفری، جلال‌الدین علی محمدی، فرشید باقری، مهدی ترکمان، سعید واسعی، محمدمهدی محبی، سجاد شهباززاده

بازی در نیمه اول متعادل شروع شد و تا ۱۰ دقیقه ابتدایی موقعیتی روی دروازه دو تیم به وجود نیامد؛ در ادامه بازیکنان مس میل هجومی بیشتری داشتند اما فرصت‌های آنها راهی به چهارچوب دروازه فولاد نداشت.

در دقیقه ۲۹ بازیکنان مس حمله‌ای را روی دروازه فولاد ترتیب دادند که با دخالت باهیا این فرصت برای مسی‌ها از بین رفت.

در دقیقه ۳۱، ضربه خطرناک حصار را حامد لک به زیبایی مهار کرد و مانع از باز شدن دروازه خود شد.

در نهایت این بازی در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد.

دو تیم نیمه دوم را هم مانند نیمه اول محتاطانه آغاز کردند و بازیکنان هر دو تیم تمایلی برای نزدیک شدن به دروازه‌ها را نداشتند.

در دقیقه ۵۵، بازیکنان مس با پاسکاری متوالی توپ را به باقری رساندند و این بازیکن توپ را روی دروازه فولاد سانتر کرد که با ضربه سر محبی توپ به سعید واسعی رسید و این بازیکن با ضربه‌ای آرام و زمینی دروازه فولاد را باز کرد تا حساب کار یک بر صفر به سود مس شود.

در دقیقه ۷۲، سجاد شهباززاده در موقعیت تک به تک با گردان قرار گرفت اما ضربه او به بیرون رفت تا این موقعیت خوب برای گلزنی را از دست دهد.

مس با این پیروزی ۳۰ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به ذوب آهن در رده نهم قرار گرفت و فولاد هم ۲۱ امتیازی و در رده سیزدهم باقی ماند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا