ورزشیفوتبال

معرفی رضا عبدالرشیدی با حضور مدیرعامل باشگاه مس

معرفی رضا عبدالرشیدی با حضور مدیرعامل باشگاه مس
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۴۰۲

رضا عبدالرشیدی با حضور مدیرعامل باشگاه مس کرمان در تمرین تیم فوتبال مس نوین رسما کار خود برای بقای این تیم آغاز کرد.

 مدیرعامل باشگاه مس کرمان در مراسم معارفه رضا عبدالرشیدی به عنوان مسئول فنی جدید تیم فوتبال مس نوین کرمان گفت: واقعا جایگاه کنونی آن جایگاهی نیست که بر اساس نمایشی که مس نوین انجام داده، برای این تیم رقم خورده باشد و این تیم با بدشانسی نتوانسته به نتایج لازم دست پیدا کند.

به هر حال آقای احمد نخعی با حضور در باشگاه مس اعلام کردند که دیگر نمی‌توانند کمکی به تیم مس نوین داشته باشند و با ناراحتی عمیق درخواست کردند که با تصمیمشان موافقت کنیم.
دکتر علی قرایی افزود: آقای عبدالرشیدی از پیشکسوتان فوتبال کرمان هستند که قطعا تجربیات ایشان به سود مس نوین خواهد بود. باشگاه مس همچنان به مس نوین و سه بازی باقی مانده این تیم امیدوار است و با درایت آقای عبدالرشیدی می‌توانید در لیگ دو ماندنی شوید و در این راه، باشگاه نیز پشتیبان شما خواهد بود.

منصور صادق نژاد مشاور مدیرعامل باشگاه مس نیز در جمع اعضای مس نوین با تاکید بر تعصب جوانان کرمانی در مستطیل سبز، اظهار داشت: به توانایی و تلاش تمام اعضای مس نوین ایمان داریم و این جایگاه قطعا متناسب با شایستگی و تلاشی که این تیم داشته، نبوده است. شما شیر بچه‌های کرمان هستید که باید همچنان بجنگید و برای حفظ سهمیه تلاش کنید.‌ در این راه امیدواریم تجربه آقای عبدالرشیدی تاثیرات خود را روی روند تیم بگذارد و بتوانید به شایستگی خود دست پیدا کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا