اخبار انتخابات مجلس کرمان

تعداد صندوق‌های اخذ رای شهرستان کرمان افزایش ۱۰ درصدی دارد

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه یک پنجم صندوق‌های اخذ رای استان در شهرستان کرمان قرار دارد، گفت: این صندوق‌ها به منظور رفاه حال مردم نسبت به دور گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرمان، علی بابایی در همایش مشارکت انتخابات افزود: حدود ۱۱ هزار نفر به‌عنوان مجری انتخابات اسفند ماه سال جاری در شهرستان کرمان حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه هم‌اینک ۹۳ نفر داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمان و راور تایید صلاحیت شده‌اند، ادامه داد: اطلاع‌رسانی به موقع و هنرمندانه، آگاهی بخشی و تبیین دستاوردها به مردم ضمن ایجاد روحیه نشاط و امید در جامعه می‌تواند زمینه‌ساز مشارکت مردم در تمام عرصه‌ها به ویژه مشارکت سیاسی و حضور در انتخابات شود.

فرماندار کرمان به مسئولان برگزاری انتخابات در کرمان تاکید کرد: امانتداری را سرلوحه کار خود قرار داده و از تک تک آرای مردم به‌عنوان حق الناس صیانت کنند.

مسئولان در بین مردم حضور یابند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان نیز در این همایش افزود: در معرض جنگ ترکیبی قرار گرفته‌ایم و دشمن به دنبال مایوس کردن مردم است، مسئولان باید در بین مردم حضور یافته و با تبیین دستاوردهای نظام و دولت جمهوری اسلامی، بذر امید را در دل مردم بکارند.

رحمان جلالی افزود: همیشه مردم پای آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند و در تمام مراحل صحنه‌گردان وقایع بوده‌اند.

وی با تاکید بر لزوم ترویج جهاد تبیین گفت: از نقد منصفانه با نظرات کارشناسانه استقبال نموده و با سیاه نمایی که موجب یاس و ناامیدی میان مردم شود مخالفیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به نزدیک بودن دهه فجر از مسئولان خواست تا اقدامات انجام شده را به مردم اطلاع رسانی کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا